typ
Home » Oferta » Dla kierowców » Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance

Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance


Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance

 

Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance – przeznaczone jest dla posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych do 3,5t oraz motocykli i motorowerów.

 

Ubezpieczenie Assistance zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort w podróży jeśli przydarzy Ci się niespodziewany przykry wypadek – kolizja czy awaria pojazdu.

 

Assistance w podstawowym wariancie Standard otrzymasz nieodpłatnie wraz z ubezpieczeniem OC lub Autocasco; uzyskasz pomoc informacyjną, a w razie wypadku – holowanie lub naprawę na miejscu zdarzenia, i również pojazd zastępczy na trzy doby – w Polsce.

 

Assistance w wariancie Premium zapewnia dodatkowo pomoc serwisową czy dostarczenie paliwa zarówno w razie kradzieży pojazdu, wypadku, jak i awarii . Otrzymasz też pomoc w podróży – hotel, pojazd zastępczy czy zorganizowanie powrotu lub dalszej podróży.

 

Assistance w wariancie najszerszym – Superior – zwiększa powyższe świadczenia o wyższe limity kwotowe, zapewnia hotel – nawet na cztery doby, a pojazd zastępczy- do 10 dni.

 

Assistance w opcji Opony zapewnia dodatkowo pomoc w zakresie wymiany koła na miejscu zdarzenia a także pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego ogumienia. Niniejsza opcja zawarta jest już w zakresie wariantów Premium i Superior. Natomiast można ją dokupić do wariantu Standard.

Dokonując wyboru jednego z oferowanych wariantów ubezpieczenia dopasujesz zakres pomocy i wysokość składki do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Umowę ubezpieczenia wybranego wariantu można zawrzeć równocześnie z OC lub AC, a także w trakcie trwania umowy ubezpieczenia, na okres krótszy niż 12 miesięcy.

 

Zakres terytorialny ubezpieczenia: Europa

 

JEŚLI SPOWODUJESZ WYPADEK W POLSCE - POSZKODOWANEMU PRZYSŁUGUJE HOLOWANIE USZKODZONEGO POJAZDU ORAZ POJAZD ZASTĘPCZY NA DOBĘ - W KAŻDYM WARIANCIE ASSISTANCE

 

Mając ubezpieczenie Assistance -w każdej wersji, zawsze skorzystasz z pomocy informacyjnej przez specjalną infolinię.

 

Warunkiem skorzystania z pomocy Assistance jest niezwłoczne (nie później niż w ciągu 12 godzin) powiadomienie Centrum Alarmowego Assistance o zdarzeniu.

Numer całodobowego Centrum Alarmowego Assistance +48 22 522 66 22

 

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance obowiązujący od 01 kwietnia 2020r. 

Ogólne warunki ubezpieczenia pomocy w podróży Assistance obowiązujące od 01 kwietnia 2020 r.

 

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance obowiązujący od 01 maja 2019r. do 31 marca 2020r.

Ogólne warunki ubezpieczenia pomocy w podróży Assistance obowiązujące od 15 sierpnia 2018r. do 31 marca 2020r.