typ
Home » Oferta » Dla kierowców » Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance

Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance


Ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance – przeznaczone jest dla posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych o DMC do 3,5 tony, campingowych o DMC do 3,5 tony oraz motocykli i motorowerów.

 

Ubezpieczenie Assistance zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort w podróży - jeśli przydarzy Ci się niespodziewany przykry wypadek – kolizja czy awaria pojazdu.

 

Assistance w podstawowym wariancie Standard otrzymasz nieodpłatnie wraz z ubezpieczeniem OC, Autocasco lub też Autocasco Mini; uzyskasz pomoc informacyjną, a w razie wypadku – holowanie lub naprawę na miejscu zdarzenia, jak również pojazd zastępczy na trzy doby w Polsce.

 

Assistance w wariancie Premium zapewnia dodatkowo pomoc serwisową czy dostarczenie paliwa zarówno w razie kradzieży pojazdu, wypadku, jak i awarii. Otrzymasz też pomoc w podróży – hotel, pojazd zastępczy czy zorganizowanie powrotu lub dalszej podróży.

 

Assistance w wariancie najszerszym Superior zwiększa powyższe świadczenia o wyższe limity kwotowe, zapewnia hotel – nawet na cztery doby, a pojazd zastępczy do 10 dni.

 

Assistance w opcji Opony zapewnia dodatkowo pomoc w zakresie wymiany koła na miejscu zdarzenia a także pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego ogumienia. Niniejsza opcja zawarta jest już w zakresie wariantów Premium i Superior. Natomiast można ją dokupić do wariantu Standard.

 

Dodatkowo w każdym wariancie ubezpieczenia dostępna jest bogata oferta pomocy skierowana do właścicieli zwierząt. Nawet w bezpłatnym wariancie Standard pokrywamy koszty leczenia zwierząt poszkodowanych w wypadkach pojazdów objętych ochroną Assistance.

 

Dokonując wyboru jednego z oferowanych wariantów ubezpieczenia dopasujesz zakres pomocy i wysokość składki do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

 

Umowę ubezpieczenia wybranego wariantu można zawrzeć równocześnie z OC lub AC lub też AC Mini, a także w trakcie trwania umowy ubezpieczenia, na okres krótszy niż 12 miesięcy.

 

Zakres terytorialny ubezpieczenia: Europa

 

JEŚLI SPOWODUJESZ WYPADEK W POLSCE - POSZKODOWANEMU PRZYSŁUGUJE HOLOWANIE USZKODZONEGO POJAZDU ORAZ POJAZD ZASTĘPCZY NA DOBĘ - W KAŻDYM WARIANCIE ASSISTANCE

 

Mając ubezpieczenie Assistance w każdej wersji, zawsze skorzystasz z pomocy informacyjnej przez specjalną infolinię.

Warunkiem skorzystania z pomocy Assistance jest niezwłoczne (nie później niż w ciągu 12 godzin) powiadomienie Centrum Alarmowego Assistance o zdarzeniu.

 

Numer całodobowego Centrum Alarmowego Assistance +48 22 741 39 50

 

 

Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczenie pomocy w podróży Assistance obowiązujący od 15 grudnia 2020r. 

Ogólne warunki ubezpieczenia pomocy w podróży Assistance obowiązujące od 15 grudnia 2020r.