typ
Home » Oferta » Dla kierowców » Autocasco

Autocasco


Ubezpieczenie AUTOCASCO (All Risk) to kompleksowa oferta dobrowolnego ubezpieczenia Twojego pojazdu od uszkodzeń, zniszczenia lub kradzieży, zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Ubezpieczenie AUTOCASCO zapewni Ci: 

  • możliwość ubezpieczenia pojazdów do 15 roku eksploatacji,
  • odszkodowanie bez udziału własnego w szkodzie, oraz bez franszyzy integralnej - umożliwia wypłatę odszkodowania nawet za najmniejsze uszkodzenia,
  • gwarantowana suma ubezpieczenia przez okres 12 miesięcy dla pojazdów fabrycznie nowych (dla pojazdów starszych po opłaceniu dodatkowej składki),
  • bezskładkowe ubezpieczenie wyposażenie dodatkowego pojazdu do sumy 1000 złotych (możesz zwiększyć sumę ubezpieczenia po opłaceniu dodatkowej składki),
  • dodatkowe zniżki za ubezpieczenie pojazdu fabrycznie nowego.

Kompleksową ochronę można rozszerzyć o dodatkowy zakres ubezpieczenia:

  • bagażu podróżnego – do 5 % sumy ubezpieczenia pojazdu (max 3 000,00 zł),
  • utraty kluczyków (kart kodowych czy sterowników),
  • ryczałtowa wypłata świadczenia na pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego,
  • ochrona posiadanych zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.

Aby zaoszczędzić Twój czas - minimalizujemy ilość potrzebnych do zawarcia umowy czynności – wystarczy pojazd i dowód rejestracyjny.

W systemie ALL RISK masz ochronę od skutków wszelkich zdarzeń, w wyniku których utracisz pojazd, lub zoztanie on uszkodzony.

 

BONUS SPECJALNY – zniżka w AC za zniżkę w OC dla klientów nie posiadających zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w ubezpieczeniu AC.

 

Dopasujesz ubezpieczenie oraz składkę zgodnie z Twoją potrzebą – tańsze w wersji EKONOMICZNEJ, z odszkodowaniem uwzględniającym ceny zamienników lub w wersji STANDARD, gdzie odszkodowanie będzie liczone według ceny części oryginalnych.

 

Możesz uzyskać wiele atrakcyjnych zniżek, szczególnie, jeśli ubezpieczysz w TUW "TUW" dom, mieszkanie czy firmę.

 

Oferujemy również SPECJALNE ZNIŻKI DLA ROLNIKÓW I POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY.

 

Do każdego ubezpieczenia AUTOCASCO pojazdów osobowych, ciężarowych do 3,5t oraz motocykli i motorowerów dodajemy bezpłatne ubezpieczenie Assistance w wersji Standard.

 

TUW "TUW" jest partnerem programu Karta Dużej Rodziny