typ
Home »

Aktualności


Zmiany produktowe związane z pandemią

W związku z sytuacją epidemiczną Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” podjęło decyzję o wprowadzeniu dodatkowych procedur i zmian produktowych.

Pomagamy

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” aktywnie wspiera działania związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa Sars-CoV-2 oraz pozwalających na skuteczniejsze zwalczanie zakażeń spowodowanych koronawirusem.

Dbamy o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW"

W trosce o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW" i ograniczenie ryzyka zachorowania na wirusa COVID-19, uprzejmie informujemy, iż wdrożyliśmy uproszczone procedury zawierania umów ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” została rozszerzona o możliwość udzielania gwarancji ubezpieczeniowych.

Złota Setka TUW „TUW"

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zorganizowało w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim Konferencję „Złota Setka TUW „TUW””, na którą zostali zaproszeni najbardziej aktywni agenci ubezpieczeniowi współpracujący z TUW „TUW” w 2019 roku.

Ranking UFG

TUW "TUW" po raz drugi z rzędu znalazło się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za 2019 rok. Towarzystwo utrzymało swoje miejsce sprzed roku, tym samym zajmując 2 pozycję w rankingu
41-50 z 159