typ
Home »

Aktualności


VII Sprzątanie brzegów Warty od źródeł do ujścia

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” we współpracy z Wielkopolską Izbą Rolniczą zaangażowało się w „VII Sprzątanie brzegów Warty od źródeł do ujścia”, które odbyło się 24 kwietnia br.

Rozszerzenie sieci warsztatów partnerskich

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich członków oraz poszkodowanych nawiązało współpracę z kolejnym podmiotem zajmującym się organizacją napraw pojazdów – firmą ACCENTURE Sp. z o.o., dzięki czemu znacząco zwiększyła się sieć warsztatów partnerskich na terenie całego kraju, które oferują profesjonalną naprawę samochodu przy minimum formalności.

E-polisa w TUW „TUW”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” informuje o uruchomieniu nowej funkcjonalności „E-polisa w TUW „TUW”” w sprzedażowym systemie informatycznym, która umożliwia zawarcie umowy ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu.

Pożegnanie Jolanty Olczyk

Z głębokim bólem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jolanty Olczyk – Dyrektora Oddziału w Radomsku.

Odznaka PIU „Zasłużony dla ubezpieczeń”

Polska Izba Ubezpieczeń od 1996 roku wręcza osobom i instytucjom zaangażowanym w pracę na rzecz samorządu ubezpieczeniowego i rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego odznaki „Zasłużony dla ubezpieczeń”.
11-20 z 159