typ
Home »

Aktualności


TUW "TUW" w rankingu "Rzeczpospolitej"

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” po raz kolejny znalazło się wśród 500 największych polskich przedsiębiorstw za 2017 rok na liście opublikowanej przez gazetę Rzeczpospolita.

Jerzy Lenard członkiem Rady PBUK

W dniu 25 czerwca br. Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych dokonało wyboru nowego składu Rady Biura.

Wyniki finansowe Towarzystwa za I kwartał 2018 roku

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” po I kwartale 2018 roku odnotowało wynik techniczny na poziomie 9 127 tys. zł. co stanowi ponad dziewięciokrotny wzrost w stosunku do wyniku technicznego w I kwartale roku ubiegłego ( 924 tys. zł);

TUW "TUW" w rankingu UFG

TUW „TUW” znalazło się w pierwszej dziesiątce rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w 2017 roku*, dokonując tym samym największego skoku w klasyfikacji i wspinając się aż o sześć pozycji.

W trosce o bezpieczeństwo

W okresie jesienno-zimowym dochodzi do wielu pożarów spowodowanych często niewłaściwą eksploatacją urządzeń grzewczo-kominowych i użytkowaniem sprzętu służącego do dogrzewania mieszkań czy domów.

II Gala Mikołajki z Fantazją

4 grudnia Fundacja Dziecięca Fantazja zorganizowała już po raz drugi świąteczną galę pod hasłem „Mikołajki z Fantazją", której organizację wsparło nasze Towarzystwo.
31-40 z 172