typ
Home »

Aktualności


Kondolencje i zawiadomienie

Z przykrością informujemy o śmierci Pana Jacques’a Vandier, wieloletniego Prezesa Macif, który przyczynił się do umocnienia ekonomii społecznej i rozwoju ubezpieczeń we Francji oraz inspirował liczne przedsięwzięcia między innymi przyczyniając się do utworzenia w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Dbamy o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW"

W trosce o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW" i ograniczenie ryzyka zachorowania na wirusa COVID-19, uprzejmie informujemy, iż wdrożyliśmy uproszczone procedury zawierania umów ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” została rozszerzona o możliwość udzielania gwarancji ubezpieczeniowych.

Złota Setka TUW „TUW"

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zorganizowało w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim Konferencję „Złota Setka TUW „TUW””, na którą zostali zaproszeni najbardziej aktywni agenci ubezpieczeniowi współpracujący z TUW „TUW” w 2019 roku.

Ranking UFG

TUW "TUW" po raz drugi z rzędu znalazło się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za 2019 rok. Towarzystwo utrzymało swoje miejsce sprzed roku, tym samym zajmując 2 pozycję w rankingu

Wyniki Konkursu „Rolniczki motorem innowacji w Polsce”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” objęło patronatem II edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Rolniczki motorem innowacji w Polsce”, który był organizowany przez Krajową Radę Izb Rolniczych. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.
1-10 z 182